Dřevěný zahradní nábytek

Přemýšlíte o zahradním nábytku z masivu nebo zahradním dřevěném nábytku? Dáváte přednost originalitě před sériovou výrobou? Kontaktujte naše truhlářství Linhart. Vyrobíme pro vás skutečně poctivý zahradní nábytek z masivu nebo zahradní dřevěný nábytek, který zcela jistě bude ozdobou vaší zahrady či pergoly. Jaký zahradní nábytek si vyberete, záleží pouze na vás.

Dřevěný zahradní nábytek
Nabízíme vám dřevěný zahradní nábytek, který se hodí všude. Své místo najde na vaší zahradě, terase i balkoně. Dřevěný zahradní nábytek vyrábíme za velmi atraktivní ceny. Pevná, mohutná a přesto lehká konstrukce a pečlivé zpracování vám zajistí dlouhodobé využívání tohoto dřevěného zahradního nábytku

Zahradní nábytek z masivu
Pokud také patříte k lidem, kteří dávají přednost robustnímu dřevěnému nábytku, pak jste tu správně. Vyrobíme vám zahradní nábytek z masivu, který skvěle zapadne do designu vaší zahrady. Díky síle použitého materiálu, jsou stoly, lavice a křesla velmi stabilní i přes minimum kovových spojů. Zahradní nábytek z masivu má dlouhou životnost, je pohodlný, a je vyráběn v řadě tvarových variací.

Levný zahradní nábytek
Ušetřete peníze a nechte si vyrobit levný zahradní nábytek od nás. Zdarma vám vytvoříme návrh pro zahradní nábytek z masivu i dřevěný zahradní nábytek na vaši zahradu a nezávaznou cenovou nabídku. Nezávazně nás kontaktujte.

Truhlářství Linhart

Nábytek na zakázku a výroba nábytku za velmi nízké ceny, které zaujmou i náročné klienty. Naším zaměřením je výroba nábytku i nábytek na zakázku, proto pro nás není problém realizovat atypické zakázky. Když je dobrá vůle a šikovní lidé - jde vyrobit ledacos.

Výroba nábytku

Nejvýznamnější část naší výroby nábytku tvoří kuchyně na míru i s vestavěnými spotřebiči a vestavěné skříně. Přání zákazníka a individuální přístup k němu je pro nás na prvním místě. K výrobě nábytku používáme pouze kvalitní materiály. Naše moderně vybavená dílna a vysoká odbornost vám zaručí výrobu nábytku od nás na míru pouze dle vašich prání a představ. 

Nábytek na zakázku

KUCHYNĚ NA MÍRU
VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ
DŘEVĚNÉ SCHODY
VCHODOVÉ DŘEVĚNÉ DVEŘE
NÁBYTEK Z MASIVU
DŘEVĚNÉ POSTELE
DŘEVĚNÝ ZAHRADNÍ NÁBYTEK
ZAHRADNÍ PERGOLY
ZAHRADNÍ DOMKY

Rychlý kontakt

Jiří Linhart
Tel: +420 728 827 750
Email: truhlarstvilinhart@seznam.cz