Výroba postelí

Potřebujete kvalitní dřevěné postele nebo dřevěné postele z masivu? Dopřejte luxus svému spánku a kontaktujte naší firmu. Dle Vašich požadavků, nápadů a návrhu vyrobíme takřka jakoukoliv dřevěnou postel nebo dřevěnou postel z masivu včetně postelového roštu. Ne každému vyhovuje nabídka sériově vyráběných postelí, které nabízí prodejny nábytku. Do ložnic a dalších obytných prostor vyrábíme jednolůžka s úložným prostorem, manželská postel s úložným prostorem, jednolůžka, dětské postele s úložným prostorem i v atypických rozměrech a v libovolném designu v té nejvyšší kvalitě.

Dřevěné postele
Vyrobíme vám kvalitní dřevěnou postel za rozumnou cenu, která bude splňovat vaše přání a požadavky. Dřevěné postele od nás jsou dostatečně vysoké, tudíž nebudete mít problém při vstávání. Každou dřevěnou postel dodáváme dle přání i s postelovým roštem, nejsou pro nás problém ani postele atypických rozměrů.

Dřevěné postele z masivu
Dřevěné postele z masivu pro vás vyrobíme z pečlivě vybraného dřeva té nejvyšší kvality. Máte starosti s nedostatkem prostoru ve vaší ložnici? Máme pro vás snadné řešení. Vyrobíme vám dřevěnou postel z masivu s úložným prostorem. Dopřejte si skutečně kvalitní spánek. Dřevěné postele z masivu od nás navodí vaší ložnici pohodu a vytvoří příjemné prostředí pro váš spánek.

Dětská postel s úložným prostorem
Potřebujete kvalitní, bezpečnou a zároveň praktickou dětskou postel s úložným prostorem? Kontaktujte nás! Vyrobíme vám dětskou postel s úložným prostorem přesně dle vašich možností a představ různých barev a odstínů, různého materiálu.

Manželská postel s úložným prostorem
Vlastníte malý byt, který chcete vybavit prakticky ale vkusně? Řešíte stále dokola problém s místem a přemýšlíte o manželské posteli s úložným prostorem? Pak jste tu správně! Vyrobíme vám manželskou postel s úložným prostorem dle vašich přání a představ.

Jednolůžkos úložným prostorem
Přemýšlíte o nákupu jednolůžka s úložným prostorem prvotřídní kvality? Vyrobíme vám jednolůžko s úložným prostorem, které provoní váš pokoj dřevem a zároveň vás zbaví problémů s místem.

Postelové rošty
Postelové rošty jsou velmi důležitou součástí zdravého spánku. Správně vyrobené postelové rošty zkvalitňují a doplňují tvarovací schopnosti matrací a díky tomu i šetří životnost matrace. Ke každé námi vyrobené posteli nabízíme postelové rošty z kvalitního dřeva.

Nejlevnější postele
Cílem naší firmy je maximální uspokojení všech zákazníků, kteří projeví zájem o námi vyrobené dřevěné postele, dřevěné postele z masivu i postelové rošty. V případě vašeho zájmu o naše postele a rošty jsme připraveni se vám se plně věnovat. Zdarma vám vytvoříme návrh a nezávaznou cenovou nabídku na vámi vybrané dřevěné postele, dřevěné postele z masivu i postelové rošty. Ušetřete peníze a kontaktujte nás! Kvalitní ale nejlevnější postele vám vyrobíme dle vašich přání a představ. U každé postele si můžete vybrat DOPLŇKY. Můžete volit od nočních stolků, soklů i různých typů nožiček.

Truhlářství Linhart

Nábytek na zakázku a výroba nábytku za velmi nízké ceny, které zaujmou i náročné klienty. Naším zaměřením je výroba nábytku i nábytek na zakázku, proto pro nás není problém realizovat atypické zakázky. Když je dobrá vůle a šikovní lidé - jde vyrobit ledacos.

Výroba nábytku

Nejvýznamnější část naší výroby nábytku tvoří kuchyně na míru i s vestavěnými spotřebiči a vestavěné skříně. Přání zákazníka a individuální přístup k němu je pro nás na prvním místě. K výrobě nábytku používáme pouze kvalitní materiály. Naše moderně vybavená dílna a vysoká odbornost vám zaručí výrobu nábytku od nás na míru pouze dle vašich prání a představ. 

Nábytek na zakázku

KUCHYNĚ NA MÍRU
VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ
DŘEVĚNÉ SCHODY
VCHODOVÉ DŘEVĚNÉ DVEŘE
NÁBYTEK Z MASIVU
DŘEVĚNÉ POSTELE
DŘEVĚNÝ ZAHRADNÍ NÁBYTEK
ZAHRADNÍ PERGOLY
ZAHRADNÍ DOMKY

Rychlý kontakt

Jiří Linhart
Tel: +420 728 827 750
Email: truhlarstvilinhart@seznam.cz