Výroba dveří

Výrobou dveří se zabýváme již několik let a za tu dobu jsme si vytvořili řadu spokojených klientů. Vyrobíme vám vchodové dřevěné dveře i dřevěné dveře do interiéru dle vašich přání a představ.

Vchodové dřevěné dveře
Vchodové dřevěné dveře i dřevěné dveře do interiéru jsou volbou na celý život a mnoho z vás v otázce jejich výběru nemá jasno. Vchodové dřevěné dveře, které si vyberete, budete používat mnoho let. Proto je třeba nepodcenit jak jejich výběr, tak i samotný proces jejich pořízení a osazení.

Dřevěné dveře do interiéru
Zkrášlete svůj domov pomocí dřevěných dveří do interiéru. Nabízíme kvalitní a ověřené dřevěné dveře do interiéru různých profilů, barevných provedení a široké škály příslušenství

Venkovní dřevěné dveře
Venkovní dřevěné dveře z našeho truhlářství vynikají především prvotřídním materiálem i pečlivým zpracováním. Vyrobíme vám na míru venkovní dřevěné dveře dle vašich představ za velmi atraktivní ceny

Výroba dveří z masivu
Při výrobě dveří vám nezávazně poradíme s volbou materiálu, profilu, barevných provedení, doplňků, příslušenství a dalších parametrů tak, abychom vyhověli co nejlépe vašim přáním a požadavkům. Vybírat můžete hned z několika variant. Dáváte přednost moderním vchodovým dřevěným dveřím nebo vás naopak zajímají ty jednoduché? Na chuť si přijde každý. Zdarma vám vytvoříme návrh pro výrobu dveří z masivu pro vás a nezávaznou cenovou nabídku. Samozřejmostí je poté dovoz dveří a zajištění kompletního sortimentu veškerých doplňků, které jsou nutné k jejich montáži a následnému fungování.

Více z této kategorie: « Zahradní nábytek z masivu
Truhlářství Linhart

Nábytek na zakázku a výroba nábytku za velmi nízké ceny, které zaujmou i náročné klienty. Naším zaměřením je výroba nábytku i nábytek na zakázku, proto pro nás není problém realizovat atypické zakázky. Když je dobrá vůle a šikovní lidé - jde vyrobit ledacos.

Výroba nábytku

Nejvýznamnější část naší výroby nábytku tvoří kuchyně na míru i s vestavěnými spotřebiči a vestavěné skříně. Přání zákazníka a individuální přístup k němu je pro nás na prvním místě. K výrobě nábytku používáme pouze kvalitní materiály. Naše moderně vybavená dílna a vysoká odbornost vám zaručí výrobu nábytku od nás na míru pouze dle vašich prání a představ. 

Nábytek na zakázku

KUCHYNĚ NA MÍRU
VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ
DŘEVĚNÉ SCHODY
VCHODOVÉ DŘEVĚNÉ DVEŘE
NÁBYTEK Z MASIVU
DŘEVĚNÉ POSTELE
DŘEVĚNÝ ZAHRADNÍ NÁBYTEK
ZAHRADNÍ PERGOLY
ZAHRADNÍ DOMKY

Rychlý kontakt

Jiří Linhart
Tel: +420 728 827 750
Email: truhlarstvilinhart@seznam.cz