Zahradní domky

Zahradní domky jsou ozdobou každé zahrady, a pokud i vy uvažujete o stavbě zahradního domku nebo zahradního domku na nářadí a bydlíte na Plzeňsku, kontaktujte naší firmu Truhlářství Linhart.

Zahradní domky
Zahradní domky vyrábíme v různých rozměrech a typech, které využijete k různorodému využití. Zahradní domky mohou sloužit ke skladování zahradního nábytku, nářadí, jako zázemí k relaxaci na zahradě nebo dílnička pro domácí kutily. Postavíme vám zahradní domky dle vašich přání, možností a představ.

Zahradní domky na nářadí
Potřebujete ušetřit místo ve své garáži nebo sklepě? Nemáte místo pro své nářadí, dětské hračky nebo nábytek? Zahradní domky na nářadí vám toto místo zcela jistě ušetří a navíc se stanou skvělým doplňkem pro vaši zahradu. Zahradní domky na nářadí nabízíme v různých tvarech, velikostí i použitých materiálů. Zahradní domky na nářadí se zkrátka stanou nepostradatelným parťákem, který ochrání před nepřízní počasí vše od techniky a nářadí, přes kola, bazénové příslušenství až po sáňky a celoročně se tak postará o vše, co mu svěříte.

Zahradní domek pro děti
Chcete, aby vaše děti trávilo svůj čas v přírodě? Proměňte váš trávník v dokonalé hřiště a nechte si postavit zahradní domek pro děti. Zahradní domek pro děti zkrátka představuje ideální prostor pro hraní, nabízí spoustu příležitostí k zábavě a děti v něm budou prožívat mnohá dobrodružství.

Zahradní domek na nářadí levně
Zdarma vám vytvoříme návrh pro zahradní domek nebo zahradní domek na nářadí pro vaši zahradu a nezávaznou cenou nabídku tohoto zahradního domku. Chcete zahradní domek na nářadí levně? Nezávazně nás kontaktujte. Samozřejmostí je poté dovoz materiálu na tento zahradní domek a zajištění kompletního sortimentu veškerých doplňků, které jsou nutné k jeho montáži a následného používání.

Více z této kategorie: « Dřevěné schody Levné postele »
Truhlářství Linhart

Nábytek na zakázku a výroba nábytku za velmi nízké ceny, které zaujmou i náročné klienty. Naším zaměřením je výroba nábytku i nábytek na zakázku, proto pro nás není problém realizovat atypické zakázky. Když je dobrá vůle a šikovní lidé - jde vyrobit ledacos.

Výroba nábytku

Nejvýznamnější část naší výroby nábytku tvoří kuchyně na míru i s vestavěnými spotřebiči a vestavěné skříně. Přání zákazníka a individuální přístup k němu je pro nás na prvním místě. K výrobě nábytku používáme pouze kvalitní materiály. Naše moderně vybavená dílna a vysoká odbornost vám zaručí výrobu nábytku od nás na míru pouze dle vašich prání a představ. 

Nábytek na zakázku

KUCHYNĚ NA MÍRU
VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ
DŘEVĚNÉ SCHODY
VCHODOVÉ DŘEVĚNÉ DVEŘE
NÁBYTEK Z MASIVU
DŘEVĚNÉ POSTELE
DŘEVĚNÝ ZAHRADNÍ NÁBYTEK
ZAHRADNÍ PERGOLY
ZAHRADNÍ DOMKY

Rychlý kontakt

Jiří Linhart
Tel: +420 728 827 750
Email: truhlarstvilinhart@seznam.cz