Výroba nábytku z masivu

Toužíte ohromit návštěvu překrásným nábytkem z masivu? Vsaďte na kvalitu a kontaktujte naší firmu. Naše firma se zabývá výrobou nábytku z masivu již od roku 2001 a za tu dobu si získala mnoho spokojených klientu. Vyrobíme pro vás dřevěný nábytek z masivu, díky kterému se váš obývací pokoj, dětský pokoj nebo pracovna stanou opravdu luxusní.

Nábytek z masivu
Nabízíme nábytek z masivu vysoké kvality jak z umělých materiálů (laminované desky) bez povrchové úpravy, tak z přírodních materiálů (dýha, masiv) s povrchovou úpravou. Naším zaměřením je zakázková výroba nábytku z masivu, proto pro nás není problém realizovat atypické zakázky. Když je dobrá vůle a šikovní lidé - jde vyrobit ledacos. Skříně, vitríny, police, dětské postýlky - nic z toho pro nás není problém

Stylový nábytek z masivu
Zkrášlete svůj domov pomocí stylového nábytku z masivu. Vyrobíme pro vás luxusní stylový nábytek z masivu. Stylový nábytek z masivu znamená dokonalé spojení krásy a dlouhé životnost

Výroba nábytku z masivu
Výrobou nábytku z masivu se zabýváme již několik. Poskytujeme služby zákazníkům v té nejlepší kvalitě za velmi atraktivní ceny. K výrobě nábytku z masivu přistupujeme individuálně, nabízíme osobní konzultaci a poradenství. Naším cílem je především spokojený zákazník, proto spolu s vámi vytvoříme nábytek z masivu přesně dle vašich přání, představ a možnostech. Nezávazně nás kontaktujte, zdarma zaměříme a vypracujeme cenovou nabídku a vaše případné dotazy zodpovíme přímo na místě.

Více z této kategorie: Kontakt »
Truhlářství Linhart

Nábytek na zakázku a výroba nábytku za velmi nízké ceny, které zaujmou i náročné klienty. Naším zaměřením je výroba nábytku i nábytek na zakázku, proto pro nás není problém realizovat atypické zakázky. Když je dobrá vůle a šikovní lidé - jde vyrobit ledacos.

Výroba nábytku

Nejvýznamnější část naší výroby nábytku tvoří kuchyně na míru i s vestavěnými spotřebiči a vestavěné skříně. Přání zákazníka a individuální přístup k němu je pro nás na prvním místě. K výrobě nábytku používáme pouze kvalitní materiály. Naše moderně vybavená dílna a vysoká odbornost vám zaručí výrobu nábytku od nás na míru pouze dle vašich prání a představ. 

Nábytek na zakázku

KUCHYNĚ NA MÍRU
VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ
DŘEVĚNÉ SCHODY
VCHODOVÉ DŘEVĚNÉ DVEŘE
NÁBYTEK Z MASIVU
DŘEVĚNÉ POSTELE
DŘEVĚNÝ ZAHRADNÍ NÁBYTEK
ZAHRADNÍ PERGOLY
ZAHRADNÍ DOMKY

Rychlý kontakt

Jiří Linhart
Tel: +420 728 827 750
Email: truhlarstvilinhart@seznam.cz