Zahradní pergoly

Zahradní pergoly i dřevěné pergoly tvoří nedílnou součást každé zahrady, vytvoří vám příjemné posezení na zahradě, pocit klidu a soukromí, ale také mohou být přirozeným zázemím pro návštěvy v letních měsících. Pokud tedy uvažujete o stavbě zahradní pergoly nebo dřevěné pergoly, kontaktujte naší firmu Truhlářství Linhart a nechte tuto práci odborníkům.

Pegroly ze dřeva
Vyrobíme pro vás pergoly ze dřeva ke zdi u domu, ale i samostatně stojící pergoly ze dřeva pro umístění mimo stavbu. Součástí našich služeb je i zastínění či zastřešení pergoly ze dřeva. Všechny tyto typy dřevěných pergol vám nabízíme v různých velikostech a půdorysech, s různými typy bočních výplní a s různými typy povrchových úprav.

Zahradní pergoly
Pergoly patří k místům na zahradě, která vás zcela jistě zlákají k odpočinku a posezení s rodinou či přáteli. Nabízíme zahradní pergoly v několika variantách podle přání a potřeb uživatelů. Zahradní pergoly od nás se stanou oblíbeným místem pro chvíle vašeho odpočinku. Ochrání vás nejen před slunečním světlem, ale i před deštěm a poskytne vám po většinu roku příjemné venkovní posezení.

Stavba pergoly
Se stavbou zahradní pergoly můžete začít kdykoliv. Stavět se dá od jara do podzimu a stavba pergoly trvá podle náročnosti zhruba dva víkendy. Kontaktujte nás! Zdarma vám vytvoříme návrh pro stavbu zahradní pergoly na míru pro vaši zahradu a nezávaznou cenovou nabídku této zahradní pergoly. Samozřejmostí je poté dovoz materiálu na tuto pergolu a zajištění kompletního sortimentu veškerých doplňků, které jsou nutné k její montáži.

Více z této kategorie: « Kontakt Dřevěné schody »
Truhlářství Linhart

Nábytek na zakázku a výroba nábytku za velmi nízké ceny, které zaujmou i náročné klienty. Naším zaměřením je výroba nábytku i nábytek na zakázku, proto pro nás není problém realizovat atypické zakázky. Když je dobrá vůle a šikovní lidé - jde vyrobit ledacos.

Výroba nábytku

Nejvýznamnější část naší výroby nábytku tvoří kuchyně na míru i s vestavěnými spotřebiči a vestavěné skříně. Přání zákazníka a individuální přístup k němu je pro nás na prvním místě. K výrobě nábytku používáme pouze kvalitní materiály. Naše moderně vybavená dílna a vysoká odbornost vám zaručí výrobu nábytku od nás na míru pouze dle vašich prání a představ. 

Nábytek na zakázku

KUCHYNĚ NA MÍRU
VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ
DŘEVĚNÉ SCHODY
VCHODOVÉ DŘEVĚNÉ DVEŘE
NÁBYTEK Z MASIVU
DŘEVĚNÉ POSTELE
DŘEVĚNÝ ZAHRADNÍ NÁBYTEK
ZAHRADNÍ PERGOLY
ZAHRADNÍ DOMKY

Rychlý kontakt

Jiří Linhart
Tel: +420 728 827 750
Email: truhlarstvilinhart@seznam.cz